picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Sprzęt sportowy

Sprzęt sportowy

Panowie, zastanawiam się, od czego w ogóle zacząć przy organizacji domowej siłowni. Jak u was wyszło? U mnie trochę mało miejsca, można powiedzieć 2 przeciętnej wielkości piwnice.

Grzybeczek

Posty: 6

 
Proponuję do domowej siłowni uniwersalny gryf prosty https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_Gryfy-i-obciazenia-183.html. Możesz sobie elastycznie zmieniać ciężary, więc jednym gryfem sobie robisz praktycznie całą górę :) Bierz dwa naturalnie. Według mnie uniwersalne rozwiązanie, mało miejsca zajmuje. Dodatkowy składzik na ciężary w takim przypadku bardzo pożądany.

PabloSSS

Posty: 18

 
Dobra mata na podłogę jest świetnym wyborem. Możesz też wypróbować piłki do fitness. Bardzo uniwersalne, jak połączysz z hantelkami. Ciekawy trening można zrobić.

kondziu

Posty: 12

 
Domową siłownię projektuj w kierunku maksymalnego bezpieczeństwa. Jakość, nie ilość sprzętu.

suderuss3

Posty: 8

 
Nie wiem, czy trwała ingerencja w ściany to taki dobry pomysł. Teraz nawet w nowoczesnym budownictwie drążek ci może wypaść po prostu. Jak już masz ćwiczyć to tylko na wyciągach stacjonarnych. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Gucio

Posty: 6

 
Wystrzegaj się niezabezpieczonego sprzętu treningowego, czy nawet niszczenia pod niego ścian, bo w końcu możesz się później rozmyślić.

Yuri20

Posty: 15

 
Nie polecam montować drążka na drzwiach, bo wypadnie na 100%, a to grozi kontuzją kręgosłupa i to trwałą. Drążek stacjonarny to znacznie lepsze rozwiązanie, a znajdziesz bez problemu za około 200-300 złotych.

mateo29

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture