picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

siłownia zakopane, oferta

siłownia zakopane, oferta

Cześć. Gdzie powinnam zapisać się na fitness zakopane? Zależy mi na tym, aby nie płacić irracjonalnie dużo, a jednocześnie móc korzystać z wysokiej jakości treningów. Pozdrawiam.

krysian6

Posty: 6

 
Nie miałam do tej pory jakiegokolwiek doświadczenia z trenerem personalnym zakopane, niemniej jednak rozważam jego “zatrudnienie”. Być może w ten sposób będę w stanie nauczyć się, w jaki sposób prawidłowo wykonywać wszystkie ćwiczenia, aby nie ucierpiało na tym moje zdrowie.

Marioleczka

Posty: 8

 
Jeżeli chodzi o fitness zakopane to mogę zarekomendować Wam wyłącznie jedno miejsce: http://www.fun-sport-zakopane.pl/ct-menu-item-5. To obiekt, który funkcjonuje od mnóstwo lat, a zarazem zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych trenerów. Gorąco polecam ten klub.

Marioleczka

Posty: 10

 
Moim zdaniem trener personalny zakopane musi wykazać się przede wszystkim indywidualnym podejściem wobec Was, a zarówno odpowiadać Waszym potrzebom. Uwierzcie mi, że trening idzie zdecydowanie lepiej, gdy uda Wam się złapać “wspólny język”. Wiadomo, że najlepsi trenerzy są najdrożsi, co nie ułatwia zadania.

Laleczk23

Posty: 18

 
W przeszłości miałem okazję uczestniczyć w treningach personalnych zakopane, które niesłychanie mi pomogły. Wszystko ze względu na fakt, że podczas ich trwania nauczyłem się, w jaki sposób poprawnie wykonywać ćwiczenia, które pozwoliły mi zgubić sporą ilość kilogramów, a zarazem wypracować masę mięśniową.

pieknalala

Posty: 7

 
Mam wiele wątpliwości odnośnie tego, gdzie powinnam zapisać się na zajęcia fitness zakopane. Zamierzam pójść na próbne zajęcia do przynajmniej kilku klubów.

hoho56

Posty: 9

 
W moim przypadku wyśmienitym pomysłem okazał się fitness zakopane. Nie miałam co robić wieczorami, więc spędzałam czas przed telewizorem z paczką chipsów. Wiadomo, iż fitness to zdecydowanie doskonalszy pomysł. Zauważyłam, iż moje zdrowie zdecydowanie się poprawiło.

Fanatyk

Posty: 11

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture