picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

kalkulator biegowy, poszukuję

kalkulator biegowy, poszukuję

Gdzie znajduję kalkulator BMI, bo chce sprawdzić czy przypadkiem nie mam zbyt wiele kilogramów w stosunku do wzrostu?

Kleooo6

Posty: 2

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to mnóstwo czasu, wobec tego warto sprawdzić swoją wagę. Wówczas wiemy jak wiele pracy nas czeka nad sobą.

eryczek

Posty: 11

 
U mnie kalkulator BMI wskazał wagę prawidłową, lecz cały czas człowiek musi się pilnować. Niewiele trzeba, aby wejść w nadwagę, a później jest już o sporo, sporo trudniej.

Sarenka

Posty: 6

 
Mam taki orientacyjny kalkulator biegowy ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy i według mnie działa bardzo dobrze. Polecam sobie sprawdzić taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

yarofe

Posty: 8

 
Od lat powtarzamy, iż jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj ważne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób prościej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasami należałoby, chociaż troszkę poczekać na poprawę warunków.

Miki

Posty: 14

 
Lubię dbać o siebie, lecz nie zawsze jest na to czas. Jeżeli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, iż na zdrowie nie ma już czas. To bez wątpienia nie jest rozsądne, lecz co zrobić?

Olekk

Posty: 6

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, albowiem to bardzo znaczące. Smog zabija dużo osób, zatem biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wówczas wiemy, która jest podłoga.

Lalka

Posty: 15

 
U mnie idealne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, lecz mam znajomego, który biega od mnóstwo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, lecz i wytrenowania, wobec tego należałoby sporo biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

Wojciech24

Posty: 4

 
Dla mnie bieganie jest niesłychanie istotne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać niesłychanie szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, albowiem wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, zatem warto istotne jest, aby zadbać o nie.

TomekK

Posty: 5

 
Dla mnie bieganie jest bardzo ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać bardzo szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego warto ważne jest, aby zadbać o nie.

Justynka45

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture