picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Sprzęt sportowy

Sprzęt sportowy

Cześć, czy waszym zdaniem opłaca się tworzyć siłownię w domowych warunkach. Jeżeli tak to jakie akcesoria przede wszystkim sobie wstawić na taką siłownię?

Oleczka1

Posty: 5

 
Zrobiłem błąd, bo nie kupiłem do garażowej siłowni stojaków. Straszny rozpierdziel jest bez właściwej organizacji. Z tych tańszych i bardzo uniwersalnych to https://www.k-sport.com.pl/pl/shop/category/5,stojaki-treningowe. Praktycznie całą siłownię wyposażyłem dzięki nim. Wyszło coś ponad 2000 złotych i naprawdę sporo nabrałem rzeczy, więc w porównaniu do kosztów zwykłego karnetu na siłownię to opłacalna sprawa. Ćwiczę z ziomkami czasami, więc koszty się wyrównują dość szybko. Zależy też, jakie masz możliwości lokalowe.

mateo29

Posty: 19

 
W warunkach domowych przy treningu trudno o właściwy poziom postępu, więc przydadzą się kamizelki obciążeniowe, jakieś dodatkowe ciężary nakładane na nadgarstki, stopy. Do kupienia w niskiej cenie, a wystarczy ci na długie lata.

dziubbek56

Posty: 10

 
Założyłem mini siłownię w pokoju, bo po prostu czasami nie ma motywacji, aby iść na trening, a w domu nawet kilkanaście minut treningu daje już jakąś tam ulgę psychiczną, że się utrzymało dyscyplinę.

Tomcio

Posty: 23

 
Jak w bloku chcesz trenować to lepiej zadbać o wygłuszenie, zrezygnować z ciężkich gryfów. Bardziej na ćwiczenia z masą ciała postawić, bo to jednak źle wygląda.

reavan

Posty: 6

 
W piwnicy przyznam nieźle się ćwiczy, jak masz nieco większą. Ewentualnie można spróbować przejąć jakiś strych w bloku lub inne pomieszczenie gospodarcze. Grunt to trochę pogadać.

sebastian90

Posty: 21

 
Obowiązkowo antypoślizgowa podłoga, jak planujesz trenować w domu, bo z tym naprawdę nie ma żartów. Do tego inwestycja w faktycznie sportowe obuwie, a nie ćwiczenia na boso.

grużdzin

Posty: 4

 
Prowadzę gminną, taką małą siłownię. Chodzi może 20-30 osób maksymalnie z miejscowości. Całe wyposażenie poszło przez markę K-Sport i gorąco polecam, bo podeszli profesjonalnie do obsługi. Otrzymałem sprzęt odpowiednio zabezpieczony przy transporcie. Nie zgłosiłem żadnej reklamacji. Praktycznie całą siłownię można wyposażyć.

Ralphy

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture