picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Gdzie kupię dobre nożyczki fryzjerskie ?

Gdzie kupię dobre nożyczki fryzjerskie ?

Gdzie zaopatrujecie się w artykuły fryzjerskie. W sklepie, w którym co jakiś czas robiłam zakupy, podnieśli niesamowicie ceny. Jestem zdruzgotana tym faktem i szukam tańszego miejsca.

Złoty

Posty: 8

 
Uwielbiam czesanie wymyślnych fryzur. To takie moje drobne hobby, choć fryzjerem nie jestem. W domu ćwiczę na główce fryzjerskiej z włosów naturalnych. Idealna sprawa. Polecam!!! Jak ktoś ma takiego bzika, to dobre rozwiązanie.

Krzychoo

Posty: 20

 
Jeśli zależy wam na wysokiej jakości artykułów fryzjerskich to z cała pewnością ta hurtownia będzie wam odpowiadała. Ja już od dawna robię tam zakupy i nie narzekam. Ceny mają niezmiernie atrakcyjne, wszystko jest ok. Towar szybko wysyłają. Polecam.

Jasioneczek

Posty: 28

 
W moim zakładzie nożyczek fryzjerskich zawsze jest za mało. Skorzystam z waszej propozycji, bowiem widzę, iż mają dobrej jakości wyroby, renomowanych producentów.

@marcelko

Posty: 15

 
Pamiętajcie kochani, żeby o główkę fryzjerską dbać trafnie. Sama nabyłam sobie taką do ćwiczeń w domu i na nieszczęście skiepściłam sprawę, albowiem nie zadbałam o nią jak potrzeba. A cena takiej główki porządnej jakości wcale nie jest mała.

wrona

Posty: 23

 
Takiej hurtowni fryzjerskiej właśnie szukałam. Dobrze, iż czytam niekiedy fora:) Już złożyłam zamówienie i czekam na towar. Mają bardzo atrakcyjne ceny, wobec tego skorzystałam, poza tym liczę na tę gwarantowaną jakość. Nabyłam tam wszystko, co mnie interesowało, mają spory wybór.

czertows

Posty: 18

 
Do swojego zakładu kupowałam fartuchy fryzjerskie w tej hurtowni http://hurtowniaolaf.pl. Sprawdziły się, więc mogę bez obaw polecić innym. Dobra jakość, poza tym spodobały się w salonie fryzjerkom, a oto mi właśnie chodziło, żeby były zadowolone.

Tadzin

Posty: 23

 
Na stanie naszego salonu mamy kilka główek z różnym włosem. Przyjmujemy praktykantów, a taka główka fryzjerska to kapitalna rzecz dla nich. Treningi skutkują. Na początek polecam z włosami naturalnymi, najlepsze efekty.

Adi666

Posty: 11

 
Szukałem jakiegoś wybitnie dobrego producenta nożyczek fryzjerskich i sprawdzonych miejsc do zakupów tego typu asortymentu. Padło na tę hurtownię, bo kilka już w swoim życiu zaliczyłem wpadek. Tutaj macie naprawdę dobry sprzęt w dobrej, bo niewygórowanej cenie. Jest tu właściwie wszystko. Bardzo polecam.

Kasiulak23

Posty: 16

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture