picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Gimnastyka twarzy Warszawa, kogo polecacie

Gimnastyka twarzy Warszawa, kogo polecacie

Witam serdecznie, słyszeliście może o takiej metodzie jak gimnastyka twarzy? Pomogło wam to? Co o tym sądzicie?

Jacuś

Posty: 16

 
Witam wszystkie panie,

zwracam się do was z pytaniem, jakie dotyczy gimnastyki twarzy, słyszałyście o takim czymś? Możecie wypowiedzieć się na dany temat i udzielić wskazówek jaki podzielić się efektami które uzyskałyście?

Będę wam niesłychanie wdzięczna, czekam z niecierpliwości na szczere wypowiedzi, pozdrawiam.

Nowa

Posty: 19

 
Bardzo zależy mi na pięknym wyglądzie lecz bardzo ciężko jest utrzymać naszą skórę nieskazitelną, gdyż z biegiem czasu pojawiają się uciążliwe zmarszczki. U mnie właśnie nastąpił ten okropny czas i teraz walczę aby się ich pozbyć.

Możecie doradzić mi jak najlepiej zniwelować zmarszczki z twarzy i szyi? Będę wam bardzo wdzięczna za szczere informacje, pozdrawiam i z góry dziękuje.

Maciusinski

Posty: 29

 
Witam serdecznie, również mam problem ze zmarszczkami jednak od pewnego czasu zaczęłam stosować jogę twarzy i szyi i powiem wam, że już widać efekty. Sama je zobaczyłam, zaczęłam wyglądać młodziej. Mój mąż, dzieci i koleżanki również to dostrzegli. Jestem teraz szczęśliwa, więcej się uśmiecham i częściej wychodzę z domu.

sonio

Posty: 19

 
Dzień dobry,

słyszałam, iż istnieje coś takiego jak joga twarzy, możecie powiedzieć mi coś na dany temat? Nie jestem dokładnie zorientowana. Słyszałam tylko, iż znikają zmarszczki z twarzy i szyi jest to prawdą? Możecie rozwinąć dany temat? Stosujecie coś takiego? Jakie rezultaty uzyskałyście.
Czekam na szczere wypowiedzi i gorąco pozdrawiam.

SkinNer7

Posty: 15

 
Witam serdecznie, niezwykle pilnie muszę pozbyć się zmarszczek ponieważ przyjeżdża mój mąż z zagranicy albowiem dość długim okresie i chcę wyglądać niezwykle pięknie i młodo. Możecie poradzić mi jak mam się pozbyć zmarszczek z twarzy i szyi? Będę wam ogromnie wdzięczna za wszelkie rady, z góry wam niezwykle dziękuje i oczekuje z niecierpliwością na rady.

Pozdrawiam.

Dresiq

Posty: 23

 
Hej, wiecie może czy działają ćwiczenia na twarz, które mają na celu poprawić jej wygląd a przede wszystkim pozbyć zmarszczek? Jestem niezwykle ciekawa bowiem mam cel zacząć to stosować lecz najpierw chciałam zapytać was o opinie. Będę wdzięczna jeśli udzielicie mi szczerych odpowiedzi.

Dziękuję z góry i pozdrawiam.

Alfonsik5

Posty: 15

 
Moja mama stosuje z tego co widać bardzo skuteczną metodę w postaci gimnastyki twarzy, która działa doskonale i niweluje zmarszczki. Moja mama wygląda jak nastolatka dzięki http://www.liftingtwarzy.pl, niedługo sama będę musiała z tego skorzystać.

Pozdrawiam.

zdsakk87

Posty: 14

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture