picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Salon fryzjerski w Cieszynie, znana firma ?

Salon fryzjerski w Cieszynie, znana firma ?

A może wy mi polecicie jakąś dobrą kosmetyczkę w Katowicach. Chciałabym dokładnie skorzystać z makijażu permanentnego, więc oferta musi być przez was koniecznie sprawdzona :) Dzięki bardzo.

Worms

Posty: 12

 
Raczej nie w każdym salonie fryzjerskim w Cieszynie zrobią ci makijaż permanentny. Osobiści wolałabym sprawdzić dokładnie kto to wykonuje. Pamiętaj, że to na lata. Jak coś schrzanią, dobrze nie będzie. Nie wiem, jak jest z poprawkami. Sama szukam informacji na temat gabinetów, bo mam obawy. Życzę powodzenia.

FalaSmiechu

Posty: 8

 
Dziękować, nie dziękować :) Muszę odwiedzić salon i dopiero wówczas ocenić :) Zaufany dobry fryzjer w Katowicach to skarb. Od zawsze cenię sprawdzone usługi. Jak coś to na pewno odezwę się i przekażę, jak było :D

jumju

Posty: 17

 
Jak dobry fryzjer w Katowicach to polecam tę firmę http://www.stepienkosmetyka.pl. Na rynku od lat. Ja korzystam już do roku i nie mam zamiaru tego zmieniać. Mam nadzieję, iż i wam przypadnie do gustu. Usługi mają najwyższej jakości, kosmetyki porządnej klasy, które nie niszczą włosów, a je odżywiają. Super sprawa.

Gargamel5

Posty: 8

 
Zawsze pytam i sprawdzam usługodawców. Jestem wtedy pewna, że dobrze trafiłam. Miałam ostatnio podobny dylemat w wyśmienitym fryzjerem w Katowicach. W końcu udało mi się odszukać znakomity salon i to nawet blisko osiedlowy, o jakim nie wiedziałam, że ma aż takie powodzenie.

asulka33

Posty: 8

 
Zawsze pytam i sprawdzam usługodawców. Jestem wtedy pewna, że dobrze trafiłam. Miałam ostatnio podobny dylemat w dobrym fryzjerem w Katowicach. W końcu udało mi się znaleźć świetny salon i to nawet blisko osiedlowy, o którym nie wiedziałam, że ma aż takie powodzenie.

firunter

Posty: 9

 
Dziękować, nie dziękować :) Muszę odwiedzić salon i dopiero wtedy ocenić :) Zaufany dobry fryzjer w Katowicach to skarb. Od zawsze cenię sprawdzone usługi. Jak coś to na pewno odezwę się i przekażę, jak było :D

Klarka34

Posty: 9

 
Dokładnie tak jest. Bo dobry fryzjer w Katowicach wcale nie musi być wielkim salonem fryzjerskim. Przecież to chodzi o fryzjera i jego umiejętności. Jest mnóstwo dobrych fryzjerów, którzy pracują w małych salonikach. Na przykład takich osiedlowych. No ale pytać zawsze warto.

mariuseus

Posty: 17

 
Robiłam makijaż permanentny w Katowicach i to dokładnie tak po prostu. Poszukałam salonu, zadzwoniłam i się umówiłam. Nie robiłabym z tego tak wielkiego szumu. W końcu idziesz do salonu. Rzeczywiście nie ma obaw. Trzeba tylko doczytać co do za salon i już. Informacji w sieci jest mnóstwo. Myślę, iż nie będziecie miały problemów.

345_14

Posty: 17

 
Miałam kłopot ze zmianami naczyniowymi. I tylko dobra kosmetyczka w Katowicach uratowała mnie od tej szpetności. Natomiast to prawda, że trzeba trafić na dobry salon, który posiada odpowiedni sprzęt. Doświadczenie też ma znaczenie.

audi80

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture