picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Czy ktoś zna dobre miejsce aby zadbać o siebie ?

Czy ktoś zna dobre miejsce aby zadbać o siebie ?

Cześć.

Od pewnego czasu czuję się po prostu okropna. Nie dość, że mam trądzik, który nie da się niczym wyleczyć to jeszcze sporo przytyłam na tabletkach anty. Chcę je rzucić, lecz wiem, że od tego nie schudnę. Poszukuję kliniki, jaka mi pomoże, najlepiej u mnie w Łodzi.

Pomóżcie proszę.

45@54

Posty: 16

 
Generalnie ja nie lubię polecać czegoś, albowiem wiadomo, iż każdy z nas jest inny, ma różne potrzeby i oczekiwania, natomiast kurcze not ten salon muszę polecić, albowiem jest faktycznie super! www.sthetica.pl tu masz informację jak tam dojechać. Czemu ten salon? No po prostu full profeska, wyszłam totalnie odmieniona, po zabiegu który już znałam. W tym gabinecie robią to jednak jakoś inaczej i wyglądam o dużo lepiej niż po zabiegach w poprzednich. Później poszłam jeszcze na depilację. Panie są miłe i cudowne.
Pozdrawiam :**

Lamey

Posty: 17

 
Ahoj Koleżanko!

Jeśli to by była prawda, że siłą myśli da się rozkazać buzi i pryszczom aby się dogadały i pryszcze zrobiły sobie wolne, to ja bym wyglądała idealnie. Prawda jest jednakże taka, że tak się nie da. Wystarczy jednakże wziąć się za siebie, bo to szkoda czasu na gadanie czy płacze. Ja poszłam do Sthetica’y w Łodzi, po miesiącu miałam buzię tak cudną jak nigdy wcześniej w życiu. Czuję się jakby mi ktoś darował drugie życie. Nie wiem czy tylko ten salon jest taki cudny, niemniej jednak w razie czego przesyłam linka http://www.sthetica.pl Trzymaj się i nie przestawaj walczyć!

kadajo

Posty: 28

 
Nie jestem w stanie doradzić Ci nic więcej niż odwiedziny w dobrej klinice. www.sthetica.pl to jest stronka dobrej kliniki, gdzie odchudzają, upiększają i wszystko po kolei. Moja koleżanka tam była. Nie widziałam jej 3 miesiące, bowiem byłam na pracach za granicą. Jak wróciłam ona była szczuplejsza i piękniejsza, na tyle, że aż jej nie poznałam na ulicy! Ona na początku się śmiała i nic nie chciała małpa powiedzieć :P lecz potem się przyznała, że gdyby nie ten salon to by tak nie wyglądała. Ja jak nazbieram troszkę kasy to też pójdę.

Grupa SEO

Posty: 24

 
Od pewnego czasu chodze do takiego salonu, gdzie Panie są cudowne natomiast po każdej wizycie wyglądam lepiej. Nawet zważając na to, że dziś dłużej siedzę w pracy, albowiem do mojej firmy dołączyła inna i mamy prawdziwy zawał pracy i nadgodziny. www.sthetica.pl tu masz kontakt do tego salonu. O ile ze mną zrobili takie cuda, to z Tobą na pewno też dadzą sobie radę :) Musisz tylko się zrelaksować i spróbować wykonać coś tylko dla ciebie. Trzymaj się ciepło i nie daj się pogodzie :))

chmiel80

Posty: 17

 
Taka szara cera to jak jazda nad przepaścią… czasami po prostu masz ochotę przestać walczyć i skoczyć… ja wiem jak to jest, też tak miałam poprzez ponad 2 lata, po mocnych środkach antykoncepcyjnych (Diane35), których nikomu nie polecam. To, co mogę polecić to salon Sthetica z Łodzi. Oni zadbali, żebym wyglądała znowu pięknie i młodo. Mam 27 lat a czułam się jak 35latka i tak wyglądałam. A dziś? Czasami się mnie pytają o dowód jak kupuję alkohol, więc to coś oznacza :D

RufleX

Posty: 21

 
Śmiało mogę ci polecić klinikę Sthetica, o ile dobrze napisałam, albowiem troszkę trudne słowo, takie raczej nie polskie. Byłam tam zaledwie dwa razy, niemniej jednak mogę totalnie polecić tę klinikę. Tam naprawdę pracują profesjonaliści. Miałam do czynienia z przeróżnymi salonami, zakładami itp, niemniej jednak one się nie umywają. Czasem bywało, że ja miałam większą wiedzę niż oni, niemniej jednak w Sth wszyscy są idealnie wyszkoleni, uprzejmi, tak że chce się chodzić każdego dnia lub co najmniej w każdej wolnej chwili.

Darek

Posty: 25

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture