picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

ots list, gdzie szukać ?

ots list, gdzie szukać ?

Jak zapatrujecie się na serwery ots w grze Tibia? Warto z nich korzystać? Zastanawia mnie przede wszystkim to czy zabawa na takich serwerach faktycznie jest bardzo dobra i czy są one w pełni darmowe?

Babeczka

Posty: 6

 
Korzystałem ze stron internetowych ots list do Tibii i są one faktycznie ciekawym wyborem. Jeśli jeszcze nie masz wybranego serwisu to za sprawą korzystania z odpowiednich stron prościej będzie Ci odszukać wspaniała platformę dla siebie.

brygida

Posty: 12

 
Uważam, że serwisy typu ots list są rewelacyjnym wyborem i niezwykle mocno polecam korzystanie z nich, bowiem w ten sposób można znaleźć sporo wybornych serwerów, które pozwolą na rzeczywiście fantastyczną zabawę w grze i niezwykle miłe spędzenie w niej czasu.

transerwis

Posty: 7

 
Korzystałem ze stron internetowych ots list do Tibii i są one naprawdę ciekawym wyborem. Jeżeli jeszcze nie masz wybranego serwisu to za sprawą korzystania z odpowiednich stron łatwiej będzie Ci znaleźć świetna platformę dla siebie.

Wacław

Posty: 20

 
Najlepsze serwery ots do Tibii znajdziesz na stronie: https://ots-list.org. Na stronie dostępne są serwery z całego świata i łatwo odnaleźć te najlepsze dla siebie.

wom_ww

Posty: 8

 
Uważam, iż najlepsze serwery do Tibii ots można odnaleźć w sieci i naprawdę polecam korzystanie z takowych, albowiem sprawdzają się one fantastycznie. Niezmiernie mocno polecam wybieranie takowych platform, na których można znaleźć dużo rewelacyjnych serwerów dla siebie.

Andziaaan

Posty: 10

 
Tibia ots to znakomite serwery. Sam polski serwer, na którym gram znalazłem w sieci i bardzo mocno polecam takie działanie. Dostępnych jest wiele stron, które katalogują serwery i pozwalają na zapoznanie się z konkretnymi. Dzięki temu możliwe jest znacznie bardziej komfortowe wybranie konkretnego serwisu.

Polaczek90

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture