picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

gry online, poszukuję

gry online, poszukuję

Poszukuje fajnej stronki z grami online. Kiedyś grałam w sudoku przez internet, ale nie mogę teraz znaleźć żadnej stronki, na której można grać za darmo. Wszędzie wymagają opłat. Polecicie mi coś?

Dziadek

Posty: 5

 
Ja uwielbiam gry online, w których planuję i wykonuję się różne ogrody. Wiele jest takich gier i w dodatku całkowicie za darmo.

Sklepik

Posty: 9

 
Niektóre gry dla dzieci też kształtują dziecka mózg. Nie mówię tu o głupich grach, tylko o takich co są łamigłówkami i trzeba troszkę pomyśleć.

wolnośććć

Posty: 15

 
Moje dzieci to przepadają za grami. Codziennie próbują grać w gry online. Jednak ja trochę zaczynam im zabraniać, tyle się słyszy, że dzieci później nie mogą od komputerów się oderwać. Mogę wam polecić jedną stronkę, dla dzieci jest akurat, chodzi i dorośli wyszukają coś tam dla siebie https://ogramy.pl.

Krakus

Posty: 9

 
Moja córka ostatnio uwielbia grę online, w której ma wirtualnego zwierzaczka. Opiekuję się nim, karmi go oraz się z nim bawi. Jak wróci ze szkoły to zapytam, jaka to stronka i dam wam znać.

Jasia12

Posty: 4

 
Ja swojemu synowi pozwalam grać tylko przy mnie w gry online i jest to tylko godzinka dziennie. Mnóstwo gier, których można odszukać w internecie jest o zabijaniu.

piet

Posty: 4

 
Nie mam zbytnio czasu na granie w gry, lecz jak przychodzi taki dzień to zazwyczaj włączać byle którą stronkę z grami za darmo. Jeżeli polecicie jakąś fajną to na pewno kiedyś z niej skorzystam.

Klarka45

Posty: 15

 
A ktoś z was lubi strategiczne gry? Ja uwielbiam, tylko nie mogę nic znaleźć strony z grami za darmo. Jak macie coś konkretnego to proszę, podrzućcie mi linka. Będę bardzo wdzięczny.

Iwona3

Posty: 6

 
Wiele jest stron w internecie z darmowymi grami online. Musisz poszukać czegoś dla siebie. Ja uwielbiam grać w gry logiczne.

Penio

Posty: 4

 
Masz rację! Ja swoim pozwalam tylko godzinę dziennie grać w darmowe gry online. Staram się ich namawiać na inne formy spędzania czasu wolnego. Coraz więcej osób uzależnia się od komputerów i telefonów. W dawnych czasach tyle tego wszystkiego nie było. Teraz naprawdę trzeba uważać na dzieciaki.

Kwatuszek

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture