picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Gdzie znajdę ciekawe ogłoszenia kobiet ?

Gdzie znajdę ciekawe ogłoszenia kobiet ?

Cześć.
Czy uważacie, że korzystanie z anonsów może przynieść coś pozytywnego? Zależy mi na tym, aby poznać wartościową osobę, ale zupełnie nie mam pomysłu, w jaki sposób mogę to zrobić.

czeslaww

Posty: 16

 
W ostatnich tygodniach zwłaszcza uwielbiłem sobie anonse kobiet.

Potrafią być one niesamowicie ciekawe. Nawet dziś byłem na spotkaniu z kobietą, jaka umieściła swój anons. Warto zwrócić spostrzeżenie, aby anonse wyglądały realnie, a my spotkamy wówczas kobietę ze zdjęcia. Poniektóre szukają kogoś na stałe, niemniej jednak różne chcą po prostu dorobić.

Alfonsik5

Posty: 15

 
Doszedłem do wniosku, że niektóre anonse kobiet dostępne w sieci są wręcz niesmaczne. Zawsze miałem wrażenie, że znajdę tu osobę, która potrafi się chociażby wysłowić, lecz niektóre Panie nawet z tym mają niezmiernie olbrzymie kłopoty. Z tego względu rezygnuję ze spotkań z takimi osobami :)

PabloSSS

Posty: 18

 
Nie ukrywam, iż interesują mnie między innymi sex filmiki. Trafić na nie można na dużo stronach, ale ja mam kilka, które są darmowe, a jednocześnie proponują najlepsze materiały. Przyznam szczerze, iż sprawdzonych stron poszukiwałem kilka tygodni, aby te najlepsze odpowiadały moim oczekiwaniom. Podejrzewam, iż mieliście podobnie.

Darek

Posty: 25

 
W Internecie dostępne są dziesiątki tysięcy anonsów kobiet, z jakich mogą skorzystać mężczyźni. Zdecydowana większa część z Pań umieszczających anonse w ściśle określonych serwisach ma na celu dostanie nowych klientów aniżeli nawiązanie znajomości, która miałaby jakąkolwiek przyszłość. Pożądane byłoby o tym pamiętać podejmując próbę kontaktu z autorką anonsu.

Kwatuszek

Posty: 17

 
Doszedłem do wniosku, że niektóre anonse kobiet dostępne w sieci są wręcz niesmaczne. Zawsze miałem wrażenie, że znajdę tu osobę, która potrafi się choćby wysłowić, ale niektóre Panie nawet z tym mają bardzo duże problemy. Z tego względu rezygnuję ze spotkań z takimi osobami :)

fidelio

Posty: 14

 
Gdy w grę wchodzą filmiki erotyczne to bezapelacyjnie polecam Wam serwis http://eroonline.pl, w jakim możecie znaleźć niezwykle dużo interesujących materiałów wideo. Po stronie niezwykle łatwo się poruszać, a wybór filmików jest niesamowicie gigantyczny.

Codziennie pojawiają się także nowe filmy, z którymi mają okazję zapoznać się użytkownicy :)

Wacław

Posty: 25

 
Nie wydaje mi się, aby anonse kobiet były dobrym pomysłem na poznawanie nowych osób. Większa część kobiecych anonsów traktuje na temat szanse płatnych spotkań w tylko jednym celu. Nie przekonuje mnie to i raczej nie zamierzam skorzystać pomimo usilnych namów :)

Boss

Posty: 22

 
Kolega wręcz na bieżąco przesyła mi filmiki erotyczne, które jego zdaniem są godne polecenia. W sumie to dzięki niemu zainteresowałem się tą kategorią filmów. Lubię obejrzeć niekiedy dobry film erotyczny, niemniej jednak pod warunkiem, iż nie muszę za niego zupełnie nic płacić. Niektóre serwisy narzucają konieczność regulowania płatności, niemniej jednak je omijam szerokim łukiem.

tadziu47

Posty: 29

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture