picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Umiałby mi ktoś doradzić czy filtry prywatyzujące są dobre?

Umiałby mi ktoś doradzić czy filtry prywatyzujące są dobre?

Hej.

Moi znajomi ostatnio podjęli temat filtrów prywatyzujących 3M, jakie ich zdaniem są w stanie skutecznie zasłonić to, co robimy na komputerze.

To prawda?

Warszawiak

Posty: 11

 
Witajcie.

Zostałem zobowiązany do wyboru filtrów prywatyzujących 3M, z których będę korzystał zarówno ja, jak i moi współpracownicy w firmie, gdzie jestem zatrudniony.

Biorę pod uwagę między innymi przekątną ekranów ich urządzeń, typ matrycy, a także kolor filtra i kąty widzenia, jakie będzie oferował po zastosowaniu go. Pomocy udzieliła mi firma http://www.toptechnology.pl, dzięki której szybko i tanio zrealizowałem zakup.

Kuniarz

Posty: 20

 
Witam.

W sumie zawsze miałem kłopot z prywatnością, gdy podczas wizyty w restauracji ktoś zaglądał do mojego służbowego komputera. Znajomy zaproponował mi filtry prywatyzujące 3M, jakie okazały się skutecznym rozwiązaniem mojego problemu.

Swobodnie polecam!

Klasowe34

Posty: 19

 
Witam. Filtry prywatyzujące 3M to produkt, o którym usłyszałem całkiem niedawno, lecz dość prędko przekonałem się do konieczności zastosowania go. Poprawiło to ochronę mojej prywatności, gdy częstokroć podróżuję samolotem lub pociągiem, a także siedzę w miejscach publicznych.

anex

Posty: 29

 
Cześć.
Niejednokrotnie stałem się ofiarą osób, które po prostu lubią obserwować, co ktoś inny robi na komputerze. Po długim czasie niekomfortowej pracy w takich warunkach postanowiłem coś zmienić, a wówczas trafiłem na propozycję zakup filtrów prywatyzujących 3M. Nie mogę się nadziwić, że rozwiązanie mojego problemu było takie proste.

k124l

Posty: 15

 
Dzień dobry.

Kradzież informacji to coś, czego się szczególnie spodziewam z racji faktu, iż pracuję w nietypowej branży. Zależy mi na poufności, a mimo wszystko chciałbym czasem użyć komputera w miejscu publicznym. Pomogły mi tam filtry prywatyzujące, które znacznie ograniczyły kąt widzenia z komputera, z którego korzystam. Teraz jestem zdecydowanie spokojniejszy.

DiD3K

Posty: 23

 
Witam. Dość krótko męczyłem się z brakiem prywatności, jaki towarzyszył mojej pracy w niewielkiej firmie, w jakiej dała powierzchnia biurowa była jednym znacznym pomieszczeniem. Prędko poprosiłem szefa o filtr prywatyzujący, dzięki któremu pracuję wydajniej i w większym komforcie.

sonio

Posty: 19

 
Cześć.
Niejednokrotnie stałem się ofiarą osób, które po prostu lubią obserwować, co ktoś inny robi na komputerze. Po długim okresie niekomfortowej pracy w takich warunkach postanowiłem coś zmienić, a wówczas trafiłem na propozycję kupowanie filtrów prywatyzujących 3M. Nie mogę się nadziwić, że rozwiązanie mojego problemu było takie proste.

Dzidzia

Posty: 23

 
Witam. Dość krótko męczyłem się z brakiem prywatności, jaki towarzyszył mojej pracy w niewielkiej firmie, w której dała powierzchnia biurowa była jednym ogromnym pomieszczeniem. Szybko poprosiłem szefa o filtr prywatyzujący, dzięki któremu pracuję wydajniej i w większym komforcie.

inhuman

Posty: 18

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture