picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

pizza bydgoszcz, gdzie tanio ?

pizza bydgoszcz, gdzie tanio ?

Uwielbiam pizzę, ale jakoś nie mogę w Bydgoszczy znaleźć dobrego lokalu. Po pierwsze zależy mi na tym, żeby pizzę dowozili w miarę szybko, żeby była jeszcze ciepła :(

Kruk

Posty: 9

 
No właśnie. Te kalorie są najgorsze. W końcu pizza to rzeczywiście dość syte danie. Na pewno nie na wieczór na kolację. A może znacie jakiś lokal w Bydgoszczy, gdzie serwują małokaloryczną pizzę :)

Michałek

Posty: 7

 
Pizza ma dużo kalorii, zatem nie pozwalam sobie na takie objadanie zbyt w wielu przypadkach. Nie ukrywam, iż jednakże w Bydgoszczy mam swoją ulubioną pizzerię, do której chodzę, gdy znajomi już niesłychanie naciskają :D A wy jak sobie radzicie, gdy macie ochotę na coś tuczącego, lecz waga wam nie pozwala? Łamiecie się, czy jesteście twardzielami?

serwus45

Posty: 18

 
Pizzę zawsze zamawiam tutaj http://www.piratto.pl. Wyborny lokal w Bydgoszczy, do jakiego też warto wstąpić. W tych wnętrzach czuję się jak podczas rejsu ;) Sprawdźcie sami, albowiem naprawdę warto. Polecam również ze względu na bardzo szybki dowóz.

Ticket2Hell

Posty: 23

 
Bardzo ciekawy temat, którego wcześniej nigdzie nie znalazłam. Jestem w mieście dopiero od niedawna i nie mam doświadczenia z wieloma restauracjami. Też dowiedziałabym się chętnie, gdzie można zamówić smaczną pizzę w Bydgoszczy. Lubię chrupiącą i koniecznie dużą :D

Bankowy

Posty: 4

 
Nie smakują mi pizze, które przygotowywane są w restauracjach. Najlepsze robione są przez pizzerię. Jadłem kilka razy w Bydgoszczy pizzę, o której nie chcę wspominać, bo do pizzy było jej daleko. A tak ogólnie to lubię pizze z mięsem. Fajnie smakuje pizza z kiełbasą lub boczkiem. Dopiero od niedawna przekonałem się o tym, jaka jest smaczna.

labuh

Posty: 13

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture