picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Tania hurtownia karniszy?

Tania hurtownia karniszy?

Hejka.

Czy macie namiar na jakąś sprawdzoną hurtownię karniszy? Interesują mnie zakupy w większych ilościach, więc dlatego szukam.

oligart6

Posty: 10

 
Hejka. U coraz większej ilości znajomych w domach zauważyłem nowoczesne karnisze, których są oni posiadaczami. W sumie pasują one do bardzo wielu wnętrz, a podczas remontu chyba także sięgnę po takie rozwiązanie. Trzeba iść z duchem czasu i uwzględniać panującą modę.

bodeksus

Posty: 23

 
Hej. Mam sporo wątpliwości, gdy aktualnie dochodzi o wybór rolet kasetowych. Mianowicie zaproponowano mi rolety wykonane z PCV oraz aluminium. Długo wahałem się nad tym, która oferta będzie lepsza, lecz chyba już dokonałem ostatecznego wyboru. Aluminium będzie trwalsze.

Winect56

Posty: 13

 
Cześć. Chcąc uniknąć stosowania karnisza warto pomyśleć czy w naszym wypadku sprawdzą się szyny sufitowe. Tak było w moim mieszkaniu, gdzie odległość okna od sufitu była bardzo mała. Początkowo martwiłem się, jakie rozwiązanie będzie najlepsze, ale szybko udało mi się znaleźć rozwiązanie.

DiD3K

Posty: 23

 
Cześć. Jako właściciel sklepu dość często rozglądałem się za hurtowniami karniszy, które musiałem zmieniać z powodu zbyt wysokich cen lub po prostu nieodpowiedniej jakości produktów, które nie spełniały nie tylko moich wymagań, ale także klientów niezadowolonych z zakupów. Dla bardziej wymagających klientów zawsze polecam karnisze metalowe.

Hardkorowy Koksu

Posty: 24

 
Hejka.

Niedawno interesowała mnie hurtownia karniszy i muszę powiedzieć, że szybko udało mi się odnaleźć firmę, jaka spełniła moje oczekiwania także pod względem szerokiej oferty, jak i szanse negocjacji cen, które i tak były niesłychanie konkurencyjne.

Mogę polecić Wam z pełną odpowiedzialnością http://www.studio-dekor.pl.

Maciusinski

Posty: 29

 
Hejka.

Ostatnio szukałem karniszy w Kielcach i na szczęście moje poszukiwania zakończyły się sukcesem. Muszę pochwalić się, że kupując sporą liczba karniszy udało mi się nawet wynegocjować delikatną zniżkę. W sumie nie powinniście mieć także kłopotów z szerokim wyborem.

Alexxxi

Posty: 15

 
Witam serdecznie.

Nie byłem przekonany czy do mojego pokoju będzie pasował karnisz metalowy, lecz szybko zweryfikowałem swój pogląd odwiedzając kolegę. Zastosował on karnisze z metalu w całym domu i wydają się one dość uniwersalnym rozwiązaniem nadającym Siudo zastosowania absolutnie wszędzie.

Jacuś

Posty: 16

 
Witam.

Nie wydawało mi się, że jakakolwiek hurtownia karniszy będzie skłonna indywidualnie podejść nawet do małego zamówienia na kilkaset złotych, ale miło się zaskoczyłem. W sumie udało mi się tam trafić na znajomego, bo w przeciwnym wypadku nie wiem, ile kosztowałoby moje zamówienie. Tymczasem sporo zaoszczędziłem.

DevilScream

Posty: 21

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture