picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

lektor angielskiego żłobek w Krakowie, znacie ?

lektor angielskiego żłobek w Krakowie, znacie ?

Potrzebni są lektorzy, którzy poprowadzą naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie. Chodzi o osoby z bardzo dobrym podejście do dzieci. Ich metody powinny być oparte na zabawie.

masazzer4

Posty: 1

 
Ofert z lektorami jest niezwykle sporo, wobec tego na pewno każda osoba znajdzie kogoś właściwego dla siebie. Wystarczy tylko przeglądać programy nauczania, które mają. Dla małych dzieci nauczanie to zwłaszcza zabawa.

alilcjaa

Posty: 3

 
Ofert z lektorami jest bardzo dużo, dlatego na pewno każda osoba znajdzie kogoś właściwego dla siebie. Wystarczy tylko przeglądać programy nauczania, jakie mają. Dla małych dzieci nauczanie to głównie zabawa.

Madzia

Posty: 4

 
Trzeba sprawdzać różne oferty, aby wybrać te osoby, które są w stanie nauczać w naszym przedszkolu. Konkurencja jest niezwykle duża, dlatego wybieramy osoby sympatyczne i niezwykle kompetentne, a wówczas my będziemy zadowoleni i nasze dzieci będą zadowolone, a właśnie na tym nam przecież najbardziej powinno zależeć.

omen100

Posty: 9

 
Bez angielskiego to raczej trudno cokolwiek dzisiaj załatwić. Sam znam słabo język, niemniej jednak robię wszystko żeby moje dzieci takich problemów nie miały. Wam też to polecam, albowiem można na tym bardzo sporo zyskać.

Dzidzidek

Posty: 5

 
Według mnie to osoby, jakie mają się tym zajmować powinny mieć ogromne doświadczenie. Do dzieci trzeba wiedzieć jak dotrzeć, bo to wcale nie jest proste obowiązek.

m4ddog

Posty: 29

 
U nas zajęciami dodatkowymi angielskiego w przedszkolu w Krakowie zajmują się lektorzy z https://happystudents.pl i ich w stu procentach Wam polecam. To specjaliści, którzy naprawdę bardzo dobrze się na wszystkim znają. Są w stanie dopasować program do maluchów.

Lupusx

Posty: 11

 
Sam angielskiego nie miałem okazji się uczyć. Wówczas nie było to takie proste jak dzisiaj. Wszyscy znajomi swoje dzieci wysyłają albo do przedszkola gdzie jest angielski na wysokim poziomie albo organizują dodatkowe zajęcia.

Wygodniś22

Posty: 2

 
Jeśli wybierzemy naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie to przekonamy się jak wiele dziecko na tym zyska. Uczy się, ale jednocześnie bawi, bo to właśnie taka metoda. Po pewnym czasie dziecko zaczyna rozumieć coraz więcej. U moich dzieci właśnie tak było, dlatego polecam nauczanie od wczesnych lat.

Dzidzia

Posty: 13

 
Dopasowanie programu nauczania jest bardzo ważne. Każdy wie, że w żłobku czy przedszkolu dzieci bardziej się bawią, ale ta zabawa musi być bardzo dobrze zaplanowana. Wtedy przyniesie same pozytywne korzyści.

Marioleczka

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture