picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Gdzie znajdę fajny sklep wędkarski?

Gdzie znajdę fajny sklep wędkarski?

Szukam sklepu wędkarskiego w Warszawie z markowym sprzętem elektronicznym. Z góry dziękuję za zainteresowanie. Chodzi mi o echosondy.

Gumis

Posty: 7

 
Ostatnio pewien sklep wędkarski w Warszawie miał pokaźne promocje na swój asortyment. Poszperaj w sieci.

Pewnie znajdziesz o który chodziło. Nie jestem z Warszawy, więc nie pomogę. Echosondy jak najniezwyklej były tam w promocji i kosztowały mnóstwo mniej niż zwyczajnie. Zresztą na wszystko mieli idealne rabaty.

jonek91

Posty: 20

 
Ja również poszukuję dobrego sklepu wędkarskiego w Warszawie. Ostatnio robiłem zakupy na http://e-garbus.pl i jestem mile zaskoczony obsługą. Towar markowy.

MrGargamel

Posty: 20

 
Pomysł ekstra. W tamtym sezonie dzięki pomocy żony odkryłem w sobie pasję do wędki. Podsunęła mi świetny pomysł. Jeżeli chodzi o sklep wędkarski, w sieci jest ich ogrom. Ja korzystam ze sprawdzonego miejsca w moim małym miasteczku.

Motospec

Posty: 18

 
Jeżeli chodzi o woblery to musisz wiedzieć, co chcesz łowić i gdzie.

Wobki różnią się od siebie i nie ma możliwości korzystania z jednego rodzaju i łowienia na nie wszystkich gatunków. Zdecydowanie robią furorę i są najlepszym rozwiązaniem na nasze wody.

deksta84

Posty: 22

 
Ja też tworzę woblery rękodzieła. Nie sprzedaję ich, lecz wiele z nich podarowałem znajomym. Są bardzo zadowoleni. Szczególnie z tych arcy pieczołowicie tworzonych uklejek, o których mógłbym tu pisać i pisać. Wciąż się rozwijam i to daje mi satysfakcję.

Kwatuszek

Posty: 17

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture