picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

butik damski, znacie ?

butik damski, znacie ?

Szukam eleganckiej sukienki ołówkowej do pracy. Pracuje w biurze i potrzebuje kilku sukienek, które mogłam zakładać na co dzień do pracy. Wiecie może, gdzie takie kupie?

jumju

Posty: 1

 
Butik internetowy często ma bardzo fajne ubrania na co dzień, a także wyjątkowe wyjścia, takie jak studniówka, sylwester, czy wieczór z partnerem. Na Twoim miejscu poszukałbym fajnych recenzji na grupach społecznościowych.

pieknalala

Posty: 14

 
Jeżeli chodzi o sukienki koronkowe to wydaje mi się, iż najlepiej wybierać takie skromne modele. Musisz poszukać modnego sklepu internetowego i zobaczyć, które dysponują kroje. Sukienki koronkowe występują w przeróżnych modelach.

dermuster

Posty: 10

 
Mi podobają się białe i beżowe sukienki boho. Wielokrotnie odwiedzam butiki internetowe i wyszukuje najmodniejszych krojów. W ostatnim czasie odszukałam na promocji ładną białą sukienkę boho z ażurowymi wstawkami.

Sarenka

Posty: 3

 
Powiem Ci, że piękne sukienki boho znajdziesz w sklepach internetowych. Ja ze swojej strony mogę polecić Ci butik, w którym sama zamawiam sukienki. Tutaj masz do nich adres, często mają nowości https://sissi-boutique.pl/sukienki-koronkowe.

Cybooor

Posty: 8

 
Ja również uwielbiam kupować sukienki na wiosnę. Wielokrotnie przed sezonem już sprawdzamy oferty butików i szukam fajnych promocji. Na ogół kupuje ubrania w butikach, jakie mają dobre opinie w internecie.

OliToli56

Posty: 9

 
Sukienki z dekoltem pasują na co dzień, jak i większe uroczystości. W sklepach internetowych znajdziesz sukienki z dekoltem w literę V, okrągłe i wiele innych. Najbardziej podobają mi się sukienki, które w pasie mają pasek lub sznureczek, który podkreśla ładnie talie.

Black_Riot

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture