picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Vaillant serwis, oferta

Vaillant serwis, oferta

Mam problem z piecem działał i przestał, a mrozy idą. Nie wiem jak za to się wziąć i co tam sprawdzać. Ryzykować samemu czy wezwać od razu serwis?

Alibas67

Posty: 1

 
Nie mam gazu z sieci, a jakoś bomby nie chce mieć na działce, zatem wolę już prąd niż gaz. Na pewno gaz jest praktyczny, piec mały, natomiast jednakże koszty jak dla mnie są zbyt wysokie i to zdecydowało o wybraniu innego zasilania. Takie jest może zdanie.

Yuri20 

Posty: 6

 
Jeśli mam kłopot to zawsze w serwisie Viessmann wiedzą jak mi pomóc. Jeśli masz firmowy piec to wybierać serwis, który jest do niego przypisany i jest wówczas wszystko w porządku.

Marti

Posty: 9

 
Zanim zaczniecie wyliczać i przeliczać odwiedźcie serwis viessmann w Warszawie, a oni wszystko Wam powiedzą. To sprawdzone źródło informacji. Kontakt do nich macie na ich stronie internetowej https://grzeko.pl.

Justynka45

Posty: 5

 
Stać Cię to zamawiasz montowanie pieca vaillant Warszawa i weselisz się bezobsługowym ogrzewaniem. Nie stać Cię? Szukasz innego rozwiązania, które da daje efekty, na których Ci zależy, czyli pragniesz żeby było tanio.

Rafałek34

Posty: 9

 
Mam piec na ekogroszek, zużywamy niecałe dwie tony w sezon. Nie mam tańszego i bezpieczniejszego rozwiązania. Podajnik, sterownik i problem rozwiązany. Gaz? Mamy w samochodzie i my wystarczy, niemniej jednak jak ktoś lubi to niech stawia na firmowe piece i dobry serwis.

omen100

Posty: 12

 
Każdy ma inne zdanie na ten temat. W nowym domu gaz jak najniezwyklej, lecz w starym domu źle ocieplonym to nie nadążycie z płaceniem rachunków. Tak to na nieszczęście wygląda i nic tego nie zmieni.

Gucio

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture