picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Szablony malarskie - sprawdzony sklep

Szablony malarskie - sprawdzony sklep

Hejka.

Czy w Waszej opinii naklejki na ścianę są w stanie wytrzymać kilka lat? Chcę uniknąć sytuacji, w której, po krótkim czasie będą się rozklejać, bo to byłoby słabe.

bobusek

Posty: 10

 
Łatwo nie było wybrać mi naklejki na ścianę. Na zdecydowany plus wypada niezwykle szeroki wybór, z którymi możecie mieć do czynienia w sklepach. Ja zamawiam od razu kilka naklejek, aby było taniej z wysyłką.

mikuser

Posty: 14

 
Akurat u nas dwa cytaty zostały wykorzystane jako naklejki na ścianę. Ktoś musiał mieć naprawdę fajny pomysł na to, aby życiowe sentencje trafiły do sklepu internetowego w formie wzoru. A my korzystamy i się cieszymy z dekoracji ściennych pokoju.

Januszek

Posty: 23

 
W sytuacji, gdy Waszym przedmiotem zainteresowania są naklejki na ścianę rekomenduję wybór sklepu http://www.naklejkolandia.pl, który jest moim numerem jeden.

Na pewno nie znajdziecie lepszych cen nigdzie w Internecie, choć możecie to porównać :)

Lupusx

Posty: 16

 
W moim domu trudno było mi oprzeć się wrażeniu, że ściany są puste. Dopiero trafiając na naklejki na ścianę zdałem sobie sprawę, iż to one mogą we stosowny sposób udekorować moje pomieszczenia. Mogę przyznać szczerze, że sprawdziły się w 100% i nie żałuję dokonanego wyboru :)

zdziniu33

Posty: 25

 
Akurat u nas dwa cytaty zostały wykorzystane jako naklejki na ścianę. Ktoś musiał mieć naprawdę fajny pomysł na to, aby życiowe sentencje trafiły do sklepu internetowego w formie wzoru. A my korzystamy i się weselimy z ozdób ściennych pokoju.

Penio

Posty: 12

 
Stworzenie efektownej kompozycji z pomocą naklejek ściennych to dla mnie bułka z masłem. Robiłem to już trzykrotnie. To nic skomplikowanego, a ile satysfakcji :)

Waskijestem

Posty: 20

 
Wybierałam już raz naklejki na ścianę do pokoju dziecka, ale to było zdecydowanie prostsze niż wybór naklejek do salonu. Wydaje mi się, że dziecku wybrałam po prostu ulubionego bohatera i było po sprawie :)

Motospec

Posty: 18

 
Byłem zaskoczony, gdy żona przyniosła do domu naklejki ścienne. Wykorzystaliśmy je i prezentują się naprawdę nieźle.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture