picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Program do rejestracji czasu pracy, jak on działa?

Program do rejestracji czasu pracy, jak on działa?

Hej wszystkim. Korzystał ktoś z was z takiego ułatwienia, jakim jest system do rejestracji urlopów? Zastanawiam się nad kupieniem takiego oprogramowania.

Jacuś

Posty: 18

 
Zakładom, które zamierzają nabyć sprawdzony system do rejestracji urlopów polecam http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

jonek91

Posty: 20

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie warto od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też wymaga osoby, która będzie nim zarządzała.

kirekk

Posty: 13

 
Oczywiście, że elektroniczny system urlopowy to duże ułatwienie. Wszystkie formalności odbywają się przecież za pomocą komputerów. Za pomocą tego programu dostajesz też informację od swojego szefa, czy akceptuje wybrany termin czy może też nie.

Namo

Posty: 21

 
Czyli okazuje się, iż rozliczanie delegacji nie jedynie mnie przychodziło z wielkim trudem. Zawsze zastanawiałem się, jak to zrobić, aby nie popełnić żadnego błędu i żeby panie z księgowości były zadowolone. Pamiętam taką delegację, z której rozliczałem się cały miesiąc. Rozliczenia wymagały tylu korekt.

robbin1

Posty: 14

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest niezwykle prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, jakie nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

derbuś56

Posty: 15

 
Na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że od kiedy używamy elektroniczne wnioski urlopowe, nie ma już jakichkolwiek kłótni co do terminów dnia wolnego.

jonek91

Posty: 12

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. Szczególnie wtedy, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

Wacław

Posty: 25

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture