picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

sadzonki krzewów hurtownia, hurtownia ?

sadzonki krzewów hurtownia, hurtownia ?

Dzień dobry. Mam pytanie dotyczące sadzonek w hurcie. Gdzie kupujecie? Znacie jakieś sprawdzone gospodarstwo ogrodnicze? Może pomagają w założeniu plantacji? Z góry dziękuje za pomoc.

dziubbek56

Posty: 7

 
Jeśli szukasz sadzonek krzewów owocowych, to nie kupuj w marketach. Tam jest bardzo marna jakość. Nie wiadomo w ogóle, czy ci się przyjmie. Lepiej nie ryzykować. A poza tym, jak wybierzesz u ogrodnika, to możesz się nawet potargować. Najlepiej mieć własne zaufane źródło.

pracuss33

Posty: 4

 
Osobiście jestem zadowolona z uprawy jagody kamczackiej, ale uważajcie na sadzonki. Dokładnie na źródło sprzedaży. Polecam znaleźć sobie sprawdzonego producenta sadzonek.

hoho56

Posty: 9

 
Tu link do dobrego producenta sadzonek krzewów ozdobnych http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_magnolie_krzewy_ozdobne.php. Mają znaczny wybór w tym zarówno wyjątkowe sadzonki, które idealnie się u nas adaptują.

Lalka

Posty: 16

 
Mam podobny dylemat. Nie wiem nic o świerku pospolitym, a chciałabym zasadzić w ogrodzie. Przydałaby się jakaś fajna strona z dokładnym opisem. Nie mogę niczego takiego znaleźć.

gruszk34

Posty: 5

 
Polecam zwrócić się o pomoc do któregoś z gospodarstw ogrodniczych. W takich miejscach zawsze dadzą ci rzetelną odpowiedź. Proponuję na przykład świerk srebrny. Nie jest trudniejszy w uprawie, a o wiele ładniejszy :)

Kuniarz

Posty: 13

 
Nie myślałam o plantacji, a raczej i paru krzaczkach. Czytałam też o jagodzie kamczackiej i nie wiem na co się zdecydować w końcu. Przydałaby się też sprawdzona hurtownia.

Iwona3

Posty: 21

 
Jakość sadzonek jest najważniejsza, dlatego z daleka omijam markety. Szczerze już niejednokrotnie nacięłam się i nie mam zamiaru popełniać kolejny raz błędu. Korzystam z hurtowni sadzonek, bo wiem, że to miejsce sprawdzonego gospodarstwa ogrodniczego. Polecam znaleźć sobie jakiegoś ogrodnika z okolicy. Tak jest najpewniej.

krotos34

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture