picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Poszukuję cennik tłumaczeń pisemnych

Poszukuję cennik tłumaczeń pisemnych

Hejka.

Z jakich biur tłumaczeń w Warszawie mieliście okazję korzystać? Chciałbym przede wszystkim poznać Wasze opinie i doświadczenia z nimi związane.

marcin225

Posty: 15

 
Kilka dni temu niezbędne wręcz dla mnie było tłumaczenie ekspresowe, ale nie rozczarowałem się, jeśli chodzi o ofertę biur tłumaczeń w moim mieście. Jedno z nich zaproponowało mi nawet, że kilkanaście stron przetłumaczonego dokumentu będzie gotowe następnego dnia.

Wariat

Posty: 25

 
Z mojej perspektywy kontakt z biurem tłumaczeń powinien być niezmiernie dobry. Chodzi o to, aby odpowiadali oni na bieżąco na nasze maile, a także odbierali telefony. Konsument może dzięki temu zyskać pewność, że ktoś troszczy się o to, aby terminy zostały dotrzymane i chce udzielić klientom odpowiedzi w tym temacie :)

Laleczka4

Posty: 10

 
Korzystałem z usług biura tłumaczeń, gdy sprowadzałem do Polski wyspecjalizowany sprzęt. Jasną sprawą, iż musiałem mieć do niego instrukcje w naszym ojczystym języku. Na szczęście skorzystałem z wyceny kilku biur, a jedno z nich zaoferowało mi najniższą cenę i jednocześnie posiadało stosowne rekomendacje od klientów.

Mikuśio

Posty: 19

 
Korzystałem z usług biura tłumaczeń, gdy sprowadzałem do Polski wyspecjalizowany sprzęt. Jasną sprawą, że musiałem mieć do niego instrukcje w naszym ojczystym języku. Na szczęście skorzystałem z wyceny kilku biur, a jedno z nich zaoferowało mi najniższą cenę i jednocześnie posiadało odpowiednie rekomendacje od klientów.

Dresiq

Posty: 23

 
Trafiałem już na niezmiernie różne agencje tłumaczeń w Warszawie. Poniektóre potrafią w niezwyklej indywidualny sposób podejść do klienta, ale różne nie są w stanie nawet zapewnić tego, na kiedy zostanie wykonywane tłumaczenie. Polecam wybierać sprawdzone firmy, gdy zależy Wam na okresie i jakości tłumaczenia.

DILelektronika

Posty: 18

 
U mnie funkcjonuje kilkanaście firm, które działają jako agencje tłumaczeń. Moim priorytetem było przede wszystkim odnalezienie sprawdzonego partnera, który będzie mi dostarczał systematycznie tłumaczenia dokumentów, które przywiozę z zagranicy. Póki co nie podjąłem decyzji.

Motospec

Posty: 18

 
Nie dziwię się wszystkim Wam, że macie problemy z tym, aby znaleźć sprawdzone agencje tłumaczeń. Czasami człowiek nie jest w stanie ocenić usług firmy inaczej niż po prostu korzystając ich usług. Wtedy możemy uczyć się na błędach. Trudno powiedzieć, jak nam to wyjdzie.

Dzidzia

Posty: 23

 
Czytałem niedawno o tym, którą ofertę potrafią przedstawić klientom biura tłumaczeń w Warszawie.

Nie da się ukryć, iż stawki są niezwykle zróżnicowane. Miałem jeszcze większy problem, bowiem potrzebowałem przetłumaczyć dokumenty z dość mało popularnego języka, jakim bez dwóch zdań jest koreański. Spisało się to biuro http://tlumaczeniaekspresowe.pl.

Polecam!

anex

Posty: 29

 
Mam świadomość, że agencja tłumaczeń może zaoferować mi niezwykle zróżnicowane stawki. Czasem wyższych opłat wymagają specjalistyczne tłumaczenia, które mogą obejmować teksty prawne, medyczne lub techniczne. Tłumaczyłem pewne dokumenty z koreańskiego – kosztowało mnie to faktycznie srogo.

Pelo_er

Posty: 28

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture