picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Idealne miejsce na wesele

Idealne miejsce na wesele

Hejka, poszukuje poprawnego miejsca na mój wesele. Sala winna być niezmiernie ogromna, albowiem moje ślub będzie olbrzymie. Zaproszonych gości jest dwieście więc szykuje się wielka zabawa. Może znacie takie miejsce? Niesłychanie zależy mi aby było ono zadbane i eleganckie, cena nie gra roli.

Czekam na wasze propozycję i z góry dziękuję.

Gruamer

Posty: 22

 
Cześć, nie słyszałam o żadnej Sali, ani w żadnej nie byłam lecz mogę wam podpowiedzieć, iż w Internecie znajdziecie dla siebie odpowiednia salę, ponieważ w nim jest dosłownie wszystko. Wpiszcie hasło w wyszukiwarkę i gotowe. Ja bym tak zrobiła na waszym miejscu.

Miłych poszukiwań życzę.

donbagino

Posty: 22

 
Hej szukam domu weselnego gdyż niedługo będę wychodziła za maż i potrzebuje pilnie zarezerwować termin, jedynie nie wiem gdzie, może polecicie mi jakąś fajną salę? Powinna być duża, gdyż mamy sto osób zaproszonych. Będę gigantycznie wdzięczna.

RufleX

Posty: 21

 
Cześć, słyszałam, iż bardzo dobrą salę można wynająć w www.akacjowydwór.pl. Nie byłam tam nigdy tylko moi znajomi bardzo ją polecają, więc może jest warta zainteresowania. Zobaczcie może akurat wam się spodoba. Liczę, iż pomogłam.

Pozdrawiam, przypadkowo znalazłam wasze forum ;)

Kódłaty

Posty: 18

 
Dzień dobry, nie korzystałem nigdy sam z Sali jednak byłem na przyjęciu zorganizowanym w www.akacjowydwór.pl i niesłychanie mi się podobało, miejsce to zachwyca swą wilka, zadbaną i niesłychanie elegancką powierzchnią. Nie wiem która jest cena wynajęcia ani jak się współpracuje z właścicielami niemniej jednak wiem, iż wasi goście będą pod gigantycznym zaskoczeniem, naturalnie pozytywnym.

Pozdrawiam, liczę, iż pomogłem. Powodzenia.

@malpka

Posty: 17

 
Witajcie, przyłączam się do tematu albowiem również mam kłopot ze odnalezieniem miejsca na wyprawienie mojemu dziecku chrzcin. Nie będzie to jakieś olbrzymie przyjęcie dlatego sala winna być małą. Nie lubię planować przyjęć w domu i dlatego szukam Sali. Jeśli macie namiary na taką małą i ciepłą salę to proszę podzielcie się tym ze mną.

Pozdrawiam i z rury dziękuję.

Lopez58

Posty: 19

 
Cześć, słyszałam, że sporo osób bardzo poleca salę www.akacjowydwór.pl, posiada ona wile pozytywnych opinii, jakie można przeczytać w Internecie. Niedługo organizuje ślub mojej siostry i zamówiłam tą salę mam nadzieję, że nie jest to błędem. Jeżeli możecie to napiszcie co o niej sądzicie.

Czekam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

sztandar

Posty: 21

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture