picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

fotograf wesele w Zielonej Górze, znacie kogoś?

fotograf wesele w Zielonej Górze, znacie kogoś?

Czy ktoś z Was zna fotografa w Zielonej Górze, który robi zdjęcia nie tylko ślubne, ale również całym rodzinom? Mam pewien pomysł na sesje i szukam kogoś profesjonalnego.

Wariat

Posty: 1

 
Ofert jest bardzo dużo, dlatego na pewno każdy trafi na kogoś, kto spełni jego oczekiwania. Jeśli chcemy kogoś na już to może być niestety problem z terminem.

hubertus

Posty: 11

 
Mnie się podobają fotografie ślubne. Mogę oglądać nie tylko własne, ale również czyjeś. To taka nadzwyczajna chwila dla każdego. Niestety nie zawsze potem już jest tak pięknie jak to wyglądało wtedy na zdjęciach.

berry182

Posty: 18

 
Jeżeli szukacie fotografa z Zielonej Góry, który niezwykle dobrze zna się na zdjęciach to jego ofertę odszukacie tutaj http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/slub. Wykonuje różne zdjęcia włącznie ze ślubami i weselami.

strom

Posty: 9

 
Ofert jest niesłychanie mnóstwo, wobec tego na pewno każdy trafi na kogoś, kto spełni jego oczekiwania. Jeżeli chcemy kogoś na już to może być niestety kłopot z terminem.

Maciusinski

Posty: 29

 
Im więcej jest fotografii tym lepiej. Nigdy wszystkie nie będą super. Jeżeli zamówi się sto czy dwieście fotografii to fotograf nie byłby w stanie wszystkich zrobić super. Ile by mu to miało zająć czasu? Goście na weselu oprócz się bawić to by się musieli ustawiać do fotografii. Tutaj idzie się na żywioł i z tych setek fotografii zawsze się coś wybierze.

Grooby

Posty: 13

 
Zdjęć nie za bardzo lubię. Z własnego doświadczenia wiem, że aby zrobić dobre zdjęcia na ślubie i weselu to konieczne jest doświadczenie. Nowoczesny sprzęt też jest ważny, ale to nie wszystko, dlatego warto wszystko sprawdzać.

Kitas

Posty: 3

 
Fotograf musi mieć bardzo duże doświadczenie. To podstawa i wówczas zdjęcia wyjdą super. Specjalista to i aparatem za sto złotych jest w stanie zrobić coś nadzwyczajnego. Jeśli ma do tego nowoczesny i drogi sprzęt to można się spodziewać niesamowitych zdjęć.

Rico

Posty: 5

 
Gusta są niezmiernie różne, zatem jednym podobają się takie fotografie ze ślubów, a innym różne. Jedni stawiają na piękne plenery, a inni jeszcze chodzą do studia fotograficznego.

labuh

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture